PROJEKT ERASMUS+ KA 2 IN USTVARJALNI KROŽEK

Osnovna šola Kuzma je vključena tudi v projekt Erasmus+ KA 2, kjer sodelujemo s petimi šolami, tremi iz Slovenije in dvema iz Avstrije, in sicer: OŠ Sladki Vrh, OŠ Tržišče, OŠ Šentilj, VS Lichendorf in VS Ratschendorf. V sklopu tega projekta so učenci pri pouku nemščine v 1., 2. in 3. razredu pod vodstvom učiteljice Irene Grašič Arnuš in učenci pri ustvarjalnem krožku v 4. razredu pod vodstvom učiteljice Martine Černi izdelovali okraske za novoletno jelko. Vsak učenec je izdelal več čudovitih okraskov za novoletno jelko, skupaj jih je čez 100.

Naše novoletne okraske bomo poslali na pet drugih šol, s katerimi sodelujemo v projektu – 3 iz Slovenije in 2 iz Avstrije . Učenci teh šol bodo prav tako naredili okraske za našo šolo in nam jih poslali. Na vsaki šoli bomo potem s prejetimi okraski okrasili novoletno jelko.