POVEZAVE DO SPLETNIH STRANI ZA NAROČILO UČNIH GRADIV

Spoštovani starši,

pred vrati je že konec šolskega leta, hkrati pa smo z mislimi že tudi na pragu 1. septembra in novega začetka. Da bi se lahko temeljito pripravili na začetek novega šolskega leta, smo za vas na spletni strani šole http://www.oskuzma.si/ pod rubriko SEZNAM UČNIH GRADIV ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 objavili seznam učbenikov, delovnih zvezkov in ostalih šolskih potrebščin, ki jih bodo vaši otroci potrebovali.

V objavljeni spodnji povezavi so dokumenti s podrobnimi navodili za naročilo gradiv.

Petra Turza Dajč, skrbnica učbeniškega sklada OŠ Kuzma

EKO ŠOLA 2020/2021

S ponosom vam sporočamo, da nam je kljub vsem omejitvam in nemogočim razmeram za izvajanje dejavnosti uspelo potrditi ZELENO EKO ZASTAVO in pridobiti certifikat eko šole.

Koordinatorica projekta EKO ŠOLA v šolskem letu 2020/2021: Brigita Barbarič

LITERARNI NATEČAJ SANJE SO VELIKA SKLEDA

V sklopu VII. Družinskega turističnega festivala Mačje mesto je potekal tudi literarni natečaj na temo Sanje so velika skleda. Na tem natečaju je sodeloval tudi učenec Mark Abel Sijanta iz 8. b razreda pod mentorstvom učiteljice Irene Grašič Arnuš. S svojim delom je zasedel 4. mesto.Prispevke sta ocenila priznana mladinska pisatelja Desa Muck in Primož Suhodolčan.

Učencu in mentorici ob dosežen uspehu iskreno čestitamo!